1. Czym jest projektoria ?

Projektornia jest innowacyjnym systemem projektowym wykorzystywanym do przekazania wizualizacji projektu zlecającemu. Nasze narzędzie to nie tylko system projektowy ale również system raportowania, analiz oraz statystyk.

2. Jak zaakceptować projekt bądź przekazać ewentualne zmiany ?

Akceptacja projektu odbywa się w sposób pół zautomatyzowany. Pod wizualizacją projektu można znaleźć dwa przyciski które są odpowiedzialne za akceptację oraz moderację projektów. Komunikacja odbywa za pomocą e-maila z przydzielonym specjalistą.

3. Czy moje dane są bezpieczne ?

Państwa dane zabezpieczane są przez najlepszą technologię ochrony danych. System zabezpieczeń zapewnia eXtreme design system właściciel Media Project Group.

4. Zapomniałem hasła ! Pomocy.

Hasło zostaje przydzielone z momentem przesłania projektu do Kontrahenta. Jeżeli hasło zostanie zapomniane należy zwrócić się z prośbą o ponowną generację do swojego przydzielonego specjalisty.

5. Jak najszybciej uzyskać pomoc ?

Pomoc techniczną bądź problem w sprawach projektu można uzyskać dzięki komunikacji ze swoim specjalistą dostępnym w trybie 24/7. Jeżeli kontakt ze specjalistą nie będzie dostępny zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta.

6. Czy podgląd projektu dostępny jest o każdej porze ? Czy może wygasąć po kilkunastu dniach ?

System dostępny jest całodobowo. Niezawodność określamy na 99% widoczności w skali roku. Projekt nigdy nie wygasa, zostaje u nas na serwerach w celach archiwalnych. Proces archiwizacji ułatwia projektowanie przy kolejnych zleceniach.

7. Czy projektornia będzie funkcjonowała na urządzeniach mobilnych ?

Tak. Projektornia została dostosowana na wszystkie platformy mobile. System został wyposażony w moduł lekkiej strony (light).

8. Do czego służy system komentarzy ?

Jest to innowacyjny sposób rozmowy, oceniania oraz śledzenia statusu zamówienia. Klient może komentować projekt oraz rozmawiać o ewentualnych zmianach. Specjalista będzie informował o statusie zamówienia np. Płatność odebrana (pekao), Faktura wystawiona, Raport wysłany.

Indywidualny projekt

Indywidualny projekt

Projekty wykonywane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.
Dostęp 24/7

Dostęp 24/7

Nasz dział projektów dostępny jest w trybie 24/7 na wszystkich platformach sprzętowych.
Dokładny raport

Dokładny raport

Gwarantujemy potwierdzenie wykonanych prac. Udostępniamy system raportowania.